Wróżka jako alternatywa dla wsparcia ze strony psychologa

Każdy z nas miewa w swoim życiu chwile słabości i zwątpienia. Wydaje nam się, że kontrolowanie wydarzeń, które rozgrywają się na naszych oczach, jeszcze nigdy nie było tak trudne, a my sami nigdy nie byliśmy tak bezradni, jak ma to miejsce w tej chwili. W takiej sytuacji często możemy słyszeć rady zalecające nam złożenie wizyty w gabinecie psychologa, nie zawsze jesteśmy gotowi na skorzystanie z nich. Trudno kwestionować możliwości „lekarza duszy”, warto mieć jednak świadomość tego, że jego fach wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Psycholog nie może podsunąć nam gotowych rozwiązań. Spotkanie z nim ma prowadzić do tego, że sami znajdziemy je w sobie.

Okazuje się jednak, że istnieje rozwiązanie alternatywne, za takie można bowiem uznać pomoc, jaką niesie nam wróżka. Wróżka często może powiedzieć nam więcej niż psycholog, nie wiążą jej bowiem zakazy, które wynikają z psychologicznego kodeksu etycznego. Jednocześnie, jeśli jest osobą, która rzeczywiście zna się na swojej pracy, możemy mieć pewność, że w żaden sposób nam nie zaszkodzi. Przeciwnie, każda wizja, którą nam przedstawi będzie prawdopodobna, ale nie niemożliwa do zmiany. Co więcej, wróżka może udzielić nam wskazówek, dzięki którym dowiemy się, jak do wspomnianej zmiany doprowadzić i co zrobić, aby była ona rzeczywiście trwała.

Jeśli nie chcemy afiszować się z tym, że korzystamy z jej pomocy, wsparcie może okazać nam sms wróżka. Takie rozwiązanie zapewnia nam dyskrecję i intymność, a jednocześnie jest szansą na fachową pomoc bez konieczności wychodzenia z domu

Dodaj komentarz